Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem ogłaszamy konkurs na stanowisko:

KIEROWNIK SERWISU MECHANICZNEGO SEAT

Miejsce pracy: Białystok
Region: podlaskie

Opis stanowiska:

  • Organizacja pracy i bieżące zarządzanie serwisem,
  • Wdrażanie oraz utrzymywanie wszystkich procesów i procedur zgodnie ze standardami marki,
  • Zarządzanie podległym personelem – doradcami i mechanikami,
  • Reprezentowanie Działu w kontaktach z Klientami, Partnerami i Importerem,
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • Analizowanie sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji,
  • Nadzór nad realizacją i przestrzeganiem standardów marki,
  • Realizacja powierzonych celów ilościowych i jakościowych, raportowanie wyników,
  • Zaangażowanie w proces sprzedaży usług serwisowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku doradcy serwisowego lub kierownika serwisu,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • Silnie rozwinięte zdolności analityczne,
  • Inicjatywa własna, proaktywność i zaangażowanie,
  • Silna motywacja i konsekwencja w działaniu,
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej ,
  • Sprawna obsługa pakiet MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Rozwojową pracę dla globalnej marki,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę,
  • Szkolenia wewnętrzne i z ramienia Importera,
  • Atrakcyjny system wynagradzania oparty o realizację wyników sprzedażowych,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres kadry@biacomex.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biacomex SA z siedzibą w Białymstoku przy ul. Elewatorskiej 11/1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Biacomex SA z siedzibą w Białymstoku przy ul. Elewatorskiej 11/1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.